Oferta koncertowa

W jakich okolicznościach i gdzie występują zespoły ECEKON?

Zespoły kameralne ECEKON biorą udział w różnych wydarzeniach organizowanych przez urzędy, organizacje, osoby prywatne.  Na przykład ECEKON Brass Band wielokrotnie wykonywał fanfary podczas uroczystości wręczania nagród, w tym kilkakrotnie podczas gali Lodołamacze. Zespoły kameralne występują podczas festynów, uroczystości w organizacjach pomocowych, podczas konferencji naukowych i szkoleniowych, konferencji społecznych, spotkań towarzyskich. Zespoły ECEKON mogą występować zarówno w salach jak i w plenerze. Ze względu na niewielkie składy dobrze wpisują się w przestrzeń każdego miejsca.

Jak przebiegają koncerty?

Zespoły kameralne ECEKON wykonują koncerty  trwające od kilku minut do koncertów 45 minutowych. W jednym koncercie może wystąpić kilka zespołów ECEKON. Skład zespołów i charakter repertuaru został opisany w zakładce: Zespoły.

Jak zorganizować koncert zespołu ECEKON?

Koncerty mają charakter non profit.  W zależności od okoliczności niekiedy organizatorzy pokrywają koszty techniczne organizacji koncertu – np. transport instrumentów. Zaproszenia prosimy przysyłać na adres: ecekon@psoni.gda.pl lub skontaktować się telefonicznie: kontakt

 

Wpłać darowiznę dla ECEKON

Kwota:

PLN
KRS 0000081242

Donate donation for ECEKON

Amount:

PLN
KRS 0000081242